Eminol Catering, Yemek sektörüne gönül vermiş abi ve kardeş’in dayanışması ve gönül verdikleri işte daha iyisini yapma arzusu ile 2011 yılında kuruldu. Sadece gönül vermenin yetmediğini, emek vermenin önemini de gayet iyi bilen Emin Bayrambey,  ‘çırağan sarayında’  eğitim alarak gastronomi belgesi almış, deneyim ve bilgisini hep daha bir üst düzeye çıkarmak için hala ilk günkü gibi  heyecanla çalışmaktadır.  İbrahim Bayrambey ise  kasap sektöründe  edindiği yıllara dayanan bilgi ve birikimi, Eminol Catering bünyesinde  paylaşmaya devam etmekte, en lezzetli yemeklerin arkasında ki isim olarak  işinin başında aşkla durmaya devam etmektedir.

Yemek sektörüne emek ve  gönül vermiş olan Bayrambey kardeşler, catering işine 2011 yılında girmeye  karar verdiklerinde tercihlerini; sinema ve TV sektörüne catering hizmeti sunmak  olarak tercih etmiş ve sektörün en iyisi olmayı amaçlamışlardı.

Nitekim; aradan geçen 9 yılda İbrahim Bayrambey’in girişimci ve titiz ruhu ile Emin Bayrambey’in yemek sektöründe ustalığını konuşturarak, yemeklere kattığı özenli lezzetler aracılığı ile Bayrambey kardeşler bu amaçlarına ulaşmış ve çok daha iyisini yapmak için aşkla çalışmaya devam etmektedirler.

Özetlersek; Küçük bir sermaye,çok azim ve mesleğe duyulan aşk ve hassasiyetler ile küçük bir dükkan bir araç ve ufak bir sermaye ile başlayan yolculuk ; sinema,reklam, dizi alanlarında faaliyet gösteren 60 çalışanlı bir lezzet fabrikasına dönüşmüştür.

Eminol Catering Lezzet ve sağlığı özenle sunmanın gururu ile, eşsiz lezzetler sunmaya devam ediyor ve edecektir